et

en

ru

La Perla / Leitud 2 toodet

La Perla

Valige La Perla kaubamärgi tooteid kollektsiooni, mida inspireerivad klassikaline Itaalia luksus ja delikaatsed naiselikud detailid.

Ada Masotti, talendikas ja julge Itaalia naine, lõi parima Itaalia traditsiooni nimel 1954. Aastal korsettpesu ateljee, alustades seeläbi teekonda oma unistuste täitumise poole.

Alustades väikeses laboratooriumis, Bologna linnas Itaalias, mis on tuntud oma siidi- ja tekstiilitööstuse kindlate traditsioonide poolest, seal hakkas Ada kasutama oma talenti luues korsette - täiuslikke kunstiteoseid, mis suurendavad naiselikku ilu. Ta esitles oma loomingut vooderdatud sametkarpides nagu väärisehteid. See viis nimeni La Perla- esindades kõige naiselikumat ja harmoonilisemat ehet - pärli.

La Perla on aastate jooksul järginud naise keha evolutsiooni läbi erinevate moodide ja trendide, mille tulemusena on muutunud pesu ja rannarõivaste brändid Itaalia luksuse sünonüümiks. Tänapäeval pakutakse nii naiste- kui meestekollektsioone, mis on pühendatud rafineeritud klientidele, kelle eesmärk on väljenda kergusega oma keerulist stiili. La Perla butiike leiab kõige prestiižematest kohtadest üle kogu maailma, alustades Faubourg St. Honorést Pariisis kuni Rodeo Drivest Beverly Hillsini.
 


Vali vaade: