et

en

ru

Kauba kohaletoimetamine

Transpordihindade KIIRÜLEVAADE


1. SmartPOST, Pakiautomaat = 3,5 EUR+km/kord


2. Kullerteenus =  6 EUR+km/kord


3. Tulen ise järele! = TASUTA


1. SmartPOST:
Üle Eesti tasuta tellimustele alates 60 EUR+km, alla selle lisandub arvele 3,5 EUR+km/kord.


SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 4 tööpaeva jooksul. Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapi koodiga. Pakiautomaatide asukohtadega saab tutvuda siin: "Pakiautomaatide asukohad"

Nb! Kõiki tooteid ei saa tellida Smartpostiga. Nendeks on suuremõõdulised tooted, mis ei mahu pakiautomaati ja meil on õigus saata need kohale vajadusel kulleriga.


2. KULLERTEENUS:
Üle Eesti tasuta tellimustele alates 60 EUR+km, alla selle lisandub arvele 6 EUR+km/kord.

Kuller toob tellitud kauba Teie poolt märgitud aadressile. Kättetoimetamine toimub kõikidele aadressidele Eestis. Teile helistatakse või saadetakse e-mail mis ajavahemikul toimetatakse kaup kohale. Kaup toimetatakse kohale maksimaalselt 6 tööpäeva jooksul. Tallinnas toimetab kauba kohale Hotellitarbed OÜ auto / mujal Eestis kullerfirma OSC.


3. TULEN ISE JÄRELE:
Teile saadetakse e-mail teatega mis kuupäevast alates on kaup valmis ja võite tulla kaubale järele. Reeglina tellimused, mis on esitatud E-N kuni 16.30-ni, on valmis järgmisel tööpäeval. R-P tellimused on valmis esmaspäevaks.

Ise järele tulles peab kauba kättesaamiseks näitama makstud arvet paberkandjal või telefonis. Kui ei ole kumbagi ette näidata, siis peab näitama ID kaarti või muud isikut tõendavat dokumenti inimese nimega, millega on tellimus tehtud ja antud nimi peab olema leitav meie süsteemist.

Ladu on avatud ja kauba väljastamine toimub E-R kella 10.00-17.00 aadressil Leiva 3, Tallinn. Täpse lattu kohalejõudmise juhendi saab siit.

NB! Kui ühte tellimust täidetakse kahes või enam osas (jaos) ja täidetud tellimus kord jääb alla 60 EUR+km siis vastavalt valikule lisandub kas 6 EUR+km/kord kulleri eest või 3,5 EUR+km/kord Smartposti pakiautomaadi tasu, iga eraldi saadetud paki eest.
Antud tingimus rakendub siis, kui ühes tellimuses on tooteid mida saab kohe kätte ja tooteid mida peab ootama. Kuid klient soovib olemasolevad tooted kohe saada ja teised siis kui lattu saabuvad. Tellimise vormistamise juures on alati näha kas toode on laos või mis aja jooksul lattu saabub.