et

en

ru

Maksevõimalused

Hotellitarbed.ee e-poes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid

Swedbank, SEB Pank, Luminor Pank, Coop Pank, LHV Pank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem. Aktsepteerime e-poes ainult EUR makseid.

Krediitkaardimakse (Visa, MasterCard, PayPal)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Paysera turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Maksekeskus tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
Võimalus on maksta ka läbi PayPali, nii PayPali kontoga kui krediitkaartidega.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

Välismaksed

Saaja pank: Swedbank AS, 8 Liivalaia Street,15040 Tallinn, Estonia
IBAN: EE122200221017216462
SWIFT: HABAEE2X

HOTELLITARBED KLIENDITEENINDUS
Tel. 6 313 144
E-R 09:00-17:00
E-post: webshop@hotellitarbed.ee