et

en

ru

Hotellitarbed.ee e-poest ostetud kaubale kehtib Tarbijatele (eraisikud) alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus.
Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks, et saadetud kaup vastaks tellitule.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile vabas vormis avaldus e-posti aadressil webshop@hotellitarbed.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Avalduse vormi põhja saab allalaadida siit.

Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja tagastamise transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
Tagastatav kaup tuleb toimetada ise või saata kullerfirmaga oma kuludega Hotellitarbed OÜ müügiosakonda tööaegadel (E-R 10:00-17:00) aadressil Leiva 3, Tallinn 12618 ja paki peale kirjutada oma tellimuse/arve number ja kaasa panna ka täidetud avaldus.


Tagastatava saadetise võib saata oma kuludega ka Smartpostiga Kadaka tee Selverisse (Kadaka tee 56a, Tallinn), kus siis Hotellitarbed OÜ esindaja käib paki järel. Smartpostiga tagastatava kauba kontaktmobiiliks panna nr. 56994140 siis Hotellitarbed OÜ saab SMS-i kätte.

NB! Ilma tagastamise avaldust tegemata kaupa me tagasi ei võta. Avalduse saab vormistada ka Hotellitarbed OÜ Leiva 3, Tallinn müügiesinduses enne kauba tagastamist või allalaadida siit kui kaup saadetakse kulleriga või Smartpostiga.

Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, peale oma avalduse meile esitamist.

Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Hotellitarbed.ee e-poest tellimise eripära.

NB! Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud eritellimusel ning arvestades kliendi isiklikke vajadusi või kliendi poolt esitatud tingimuste kohaselt (nt. eraldi toomine/tootmine spetsiaalselt kliendile meie tarnija/tootja käest jm. analoogsed olukorrad).

KLIENDITEENINDUS:
Tel. 6 313 144
E-R 09:00-17:00
E-post: webshop@hotellitarbed.ee