et

en

ru

Firma tutvustus

Hotellitarbed OÜ on asutatud 2001. aastal ja põhitegevusalaks on hotellitarvete tootmine ja import Eestisse ja naabermaadesse.

Meie firma missiooniks on pakkuda kvaliteetseid hotellide ja SPA-de tarbeid turu kõige soodsama hinnaga.

Alates 2015 aasta suvest avasime oma e-poe, kus on võimalik paari klikiga tellida palju vajalikku oma majutusasutusele ja samas ka kohe tellimuse eest tasuda pangaülekandega (Swedbank, SEB, Danske, LHV, Nordea, Krediidipank), krediitkaardiga (VISA, Mastercard), kui ka arvega (eeldab e-poes varem avatud kontot). Tellida võivad kõik firmad ja eraisikud, meie uued ja olemasolevad kliendid. Piiranguid ei ole ja kõik tellimused on oodatud. Kaubad saadame kohale kulleriga või Smartpostiga.

Meil on näidistesaal aadressil Leiva 3, Tallinn kus saab tööajal alati tutvuda pakutava kaubaga. Aega ei pea eraldi kokkuleppima, vaid võib tulla nii nagu sobib Teile. Kohapeal saab ka osta kohe mida vaja, kuid peab arvestama pikema ooteajaga kui varem ette ära tellida.

Tarnime hotellidele peamiselt väikepakendeid tubadesse ja vannitubadesse (seebid, šampoonid, dušimütsid, õmbluskomplektid jne.); tekstiili - voodilinad, padjapüürid, tekikotid, froteerätikud, saunarätikud (ka rätik logoga), vannimatid, laudlinad, salvrätikud, dušikardinad, hotellisussid, hommikumantlid, padjad, tekid;  hotellitarbeid - minibaarid, miniseifid, kohvrialused, kohvrikärud, kingapuhastusmasinad, plätud, toateenindaja kärud, triikimiskeskused, lisavoodid, piirded, koristustarbed; riidepuid - spetsiaalsed riidepuud hotellidele ka. varguskindel riidepuu; prügikastid ja tuhatoosid nii õue kui sisetingimustesse, vannitoa ja WC furnituuri - juukseföönid, kätekuivatid, kosmeetikapeeglid, esindame Eestis maailma ühte parimat hotellide aksessuaaride tootjat Hollandi firmat Geesat.

Otsime pidevalt uusi kontakte ja tarnijaid Euroopast ning Aasiast ja oleme tänu sellele saavutanud turuliidri positsiooni mitmetes tootevaldkondades.

Läheneme individuaalset klientide soovidele, võimaldades pakkuda hotellidele eksklusiivset disaini ja toodete kujundamist firma sümboolikaga (näiteks hommikumantel logoga, hotellisuss logoga, väikepakendid oma disainiga, spetsiaalsed kosmeetikakomplektid SPA-dele ja veekeskustele, pastakad jne.). Oma disaini ja firmasümboolika kasutamine on hotellidele hea reklaam, sest side kliendiga on tugevam nii hotellis viibimise ajal kui ka peale lahkumist kaasavõetud meenete näol.

Oleme välja arendanud ka mitu oma brändi: Luxen, DiverseSignature, Holitex ja New Hotel. Luxen on meie väikepakendite bränd (šampoon, seep, dušimüts, kingasvamm jne). Kuna Luxen on hinna poolest kõige soodsam bränd Eestis, siis on ta saavutanud suure populaarsuse hotellide seas. Samas müüme ka palju erinevaid maailma kosmeetika brände nagu Aromatherapy AssociatesCrabtree&Evelyn jne., et kui vaja midagi väga eksklusiivset siis saab alati ka seda.
Holitex on meie tekstiilide bränd (hommikumantel, rätikud, voodipesu, padjad, tekid, dušikardinad, madratsikatted, laudlinad, salvrätikud jne.). Holitexi brändi sõnum on läbimõeldud materialid hotellidele, milliseid on kerge hooldada, samas tagada maksimaalne mugavus hotelli külastajale.
New Hotel on meie hotelli vannitoa aksessuaaride bränd.

Enamus tooteid (Luxen, Diverse, Signature seeria väikepakendid, sussid, Holitex tekstiilid, hommikumantel, rätikud, voodipesu riidepuud, prügikastid jne.) on meil saadaval otse laost ja tarneaeg on 2-3 päeva alates tellimuse saamisest. Kui tellida meilt hommikumantel koos tikitud logoga, siis saab hommikumantli kätte juba ühe nädala jooksul.

Meie toodete valik laieneb pidevalt ja alati tasub küsida meilt pakkumine. Isegi siis kui meie e-poes või tootekataloogis vastav toode puudub, on tänu meie laiale tarnijate võrgule võimalik hankida kõiki hotellide ja SPA-de tarbeid.

Lugupidamisega

Hotellitarbed OÜ meeskond