et

en

ru

GEESA VANNITOA & WC AKSESSUAARID /

GEESA VANNITOA & WC AKSESSUAARID

Esindame Eestis Hollandi suurtootja Geesa vannitoa aksessuaare.

Tegemist on Euroopa ühe suurema ja tuntuma WC-vannitoa aksessuaaride tootjaga hotellidele. Geesa ajalugu ulatub üle 100 aasta tagasi, kui Hollandi linnas Amersfoortis alustati tootmisega.

Eestis ja Skandinaavias on Geesa vannitoa aksessuaarid ja vannitoatarvikud standardiks kvaliteedile ja läbimõeldud toodetele, milledele kehtib pikk garantii ja probleemidevaba kasutamine. Hotellid kes on ostnud 15 aastat tagasi Geesa vannitoa aksessuaarid oma vannitubadesse ja alustavad renoveerimisega, läheb kõik muu välja arvatud vannitoa aksessuaarid vahetusse, kuna need on nagu uued. Eestis kasutavad paljud hotellid Geesa vannitoa aksessuaare ja nimekirja saab vajadusel meie müügiosakonnast.

* Geesa vannitoa aksessuaarid ja vannitoatarvikud on toodetud parimast messingust. Vannitoa aksessuaarid on poleeritud, nikeldatud ja lõpuks 12 mikronise kroomi kihiga kaetud, et vältida igasugune roostetamine kasutuse käigus niisketes ruumides. Kõik vannitoa aksessuaarid on pakitud ilusatesse kartong karpidesse. Kõigil vannitoa aksessuaaridel on 12 aasta pikkune garantii nii kroomile kui konstruktsioonile.

* Kõigile vannitoa aksessuaaridele on võimalik saada varuosasid kui midagi peaks kaduma või katki minema kasutuse vms. käigus.

* Geesa vannitoa aksessuaaride valikus on nagid, rätikute puud, rätikute nagid, WC-harjad, WC-paberi hoidikud, prügikastid, seebidosaatorid, paberidosaatorid, joogiklaasihoidjad, klaasist riiulid jne, mis sobivad kasutusse hotellides ja muudes asutustes ning ka kodudes.

Nb! Pakume kõikide vannitoa aksessuaaride ülessepaneku teenust. Selleks küsida pakkumine info@hotellitarbed.ee . Hind kas tunni- või tükitööna.

Kehtiva kogu Geesa kataloogi on võimalik allalaadida siit.