et

en

ru

LAUDLINAD & SALVRÄTIKUD /

LAUDLINAD & SALVRÄTIKUD

Söögikoha visiitkaart algab korralikust ja kvaliteetsest laudlinast.

Holitex –laudlinad, salvrätikud

Pakume erinevatele restoranidele, toitlustuskohtadele, hotellidele ja majutusasutustele laudlinasid.

Meie valikus on erinevaid materjale, värvivalikuga ja mustriga kangaid, mis sobivad hästi erinevate laudlinade valmistamiseks. Laudlina kangad on spetsiaalselt toodetud hotellidele, restoranidele, pulmalaudadele ja eriliste sündmuste tarbeks.

Meie laudlina kangad on kergesti hooldatavad, värvid ei pleegi pesus ega kulu maha. Seetõttu on laudlinad kasutuses hästi praktilised.

Täidame ka eritellimused, kui teie laudlina mõõdud erinevad meie poolt etteantud mõõtudest. Laudlinade kangad on meil laos olemas. Hinnapakkumise jaoks palume pöörduda meie müügiosakonna poole tel 6313144 või e-mail info@hotellitarbed.ee. Laudlinade eritellimuse tähtaeg kuni 2 nädalat. Vajadusel oleme valmis tegema eritellimuste laudlinasid ka paari päeva jooksul. Laudlinade eritellimustel saame teha kõik kliendi soovide järgi: laudlina kuju, lisada laudlina paela, laudlina palistuse laius jmt.

Tellimusel lähtuge laudlina kanga ja suuruse valimisel interjöörist, kohast ja sündmuse pidulikkusest. Söögilaudade laudlinad peavad võrdselt üle laua serva ulatama vähemalt 25-30 cm või tooli põhjani. Selvelaudade laudlinad ulatuvad peaaegu põrandani. Abilaudade laudlinadeks sobivad nii söögilaudadega sarnased laudlinad või maani ulatuvaid laudlinad.

Kõikide meie poolt pakutavate laudlinade materjalidega saab tutvuda meie kontoris Leiva 3, Tallinn.