Kiirkätekuivati automaatne 1200 W, valge
  • Kiirkätekuivati automaatne 1200 W, valge
  • Jet kiirkätekuivati 1200 W, valge
  • Jet kiirkätekuivati 1200 W, valge
  • Kiirkätekuivati automaatne 1200 W, valge
  • Jet kiirkätekuivati 1200 W, valge
  • Jet kiirkätekuivati 1200 W, valge
  • Jet kiirkätekuivati 1200 W, valge
  • Kiirkätekuivati automaatne 1200 W, valge
  • Kiirkätekuivati automaatne 1200 W, valge
  • Jet kiirkätekuivati 1200 W, valge

Jet kiirkätekuivati 800 W, valge

811791
565,00 EUR
+ km/tk
689,30 EUR käibemaksuga
Kogus
Laos olemas

Kirjeldus

Kätekuivatid on mõeldud paigaldamiseks tiheda külastatavusega kohtadesse näiteks tanklad, restoranid, koolid, staadionid, ujulad jne kus on vaja ultra-kiiresti käed kuivaks saada, et järjekorda ei tekiks.
Jet kätekuivatid on hügieenilised, sest puudub vajadus pindade puudutamiseks.
Jet kätekuivati sobib hästi ka ratastoolis inimestel kasutamiseks kui ka lastele. Ei pea käsi ülevalt poolt kuivatusalasse panema, vaid lihtne kätekuivatamine horisontaalselt madalal kõrgusel.

* Valge, sinine LED tuli kuivatustsooni märkimas
* 800 W - kuivatusaeg 10 kuni 15 sekundit, minimaalne elektrikulu
* 220V-240V 50/60Hz
* Kõik pinnad antibakteriaalse töötlusega
* Uuenduslik kätekuivati, mis töötab ilma küttekehata st. vesi puhutakse kätelt minema kiire õhuvooluga ja see tagab minimaalse elektrikulu
* Veekogumis paagi täisoleku indikaator (kogumispaaki võimalik ühendada ka otse äravoolu süsteemi)
* Kergelt tühjendatav veekogumispaak - kätelt mahapuhutav vesi ei maandu põrandale, vaid kogutakse kokku ja nii säilib ruumi parem puhtus
* Kergesti puhastatavad vasest õhufiltrid (vahetada pole vaja, vaid aegajalt jooksva sooja vee all ära pesta (2-3 min tööd))
* Elektri-isolatsiooniklass 2, IP44
* Töötava käetekuivati müratase - 76 dBA
* Käivitus automaatne sensoriga kui käed sisestatakse kuivatusalasse
* Õhuvoo kiirus 600 km/h
* Korpus roostevaba lõhkumiskindel alumiinium


* Mõõdud: L343*K430*S232 mm
* NB! Ilma elektrikaablita ja pistikuta
* Toodetud Prantsusmaal, firmas mis on tootnud kätekuivateid üle 30 aasta

GARANTII - 3 aastat alates ostuhetkest
Õige hoolduse korral - (1 kord kuus või vastavalt kasutusintensiivsusele vaja õhufiltrid läbi pesta (2-3 min tööd) ja veepaak tühjendada (2 min tööd) kui kätekuivati näitab, et veepaak on täis) - töötab Jet kiirkätekuivati probleemideta vähemalt 100 000 töökorda.
Kui ka midagi peaks juhtuma siis garantiihooldust ja remonti teostab müüja st. Hotellitarbed OÜ Garantiitalongil oleval kontaktaadressil ja alati vastab e-maili aadress support@hotellitarbed.ee , kust saab kohapeale kutsuda tehniku või muud küsimused ära lahendada.

Elektrilised kätekuivatid suurendavad teie klientide rahulolu, sest kui kätepaber võib dosaatoris vahest otsa saada, siis kätekuivatid töötavad 24/7.

Võrreldes kätekuivatuspaberi kasutamisega on elektrilised kätekuivatid väga keskkonnasõbralikud ja ka rahalised kulud on 95% väiksemad, sest peale elektri ei ole muud kulumaterjali. Kui kätekuivatuspaberit võib mõnel kliendil kuluda isegi 4-5 paberit ühe kuivatuse kohta, siis elektriline kätekuivati töötab teatud aja ja siis lülitab ennast automaatselt välja. Samuti kätekuivatid ei kuluta teie töötajate aega ja ei ole vajalik kätepaberite tellimine, ladustamine, paberihoidjate täitmine, kasutatud paberite kokku korjamine, prügivedu jmt. Kätekuivatid muudavad tualettruumid puhtamaks ja kaunimaks ning ka koristajatel on lihtsam kui ei pea põrandalt jne koristama kasutatud kätepaberit. Kätepaberit võivad ummistada WC potte ja kraanikausse ja võivad tekitada ka tuleohtu.

Toote üksikasjad
811791
5 tk saadaval

Lisainfo

Kogus pakis
1
Samas kategoorias on veel 5 toodet :

Jälgi meid Facebookis